På SVT just nu

  • Klockan 05:00 - Go'kväll
    Pia Herrera, programledare för Go'kväll.
  • Klockan 05:45 - Sverige!
  • Klockan 06:15 - Antikrundan
    Anne Lundberg, programledare för Antikrundan.
  • Klockan 07:15 - På spåret
    Fredrik Lindström och Kristian Luuk i På spåret.
  • Klockan 08:15 - Stjärnorna på slottet
    Charlotte Perrelli, Ernst Billgren, Shima Niavarani, Kjell Wilhelmsen och Ola Rapace i Stjärnorna på slottet.
  • Klockan 09:15 - Vinterstudion
  • Klockan 09:30 - Skidor: Världscupen
  • Klockan 10:20 - Vinterstudion
  • Klockan 10:40 - Skidor: Världscupen
  • Klockan 12:00 - Vinterstudion
  • Klockan 12:45 - Skidskytte: Världscupen
    Skidskytte
  • Klockan 14:00 - Vinterstudion
  • Klockan 15:05 - Skidskytte: Världscupen
    Skidskytte
  • Klockan 15:45 - Vinterstudion
  • Klockan 16:25 - Motor: Rally-VM
    Ogien.
  • Klockan 17:55 - Sportnytt
    Cecilia Ingman
  • Klockan 18:00 - Rapport
    Katarina Sandström och Lisbeth Åkerman
  • Klockan 18:10 - Lokala nyheter
  • Klockan 18:15 - Landet runt
    Henrik Kruusval, programledare för Landet runt.
  • Klockan 19:00 - Sportspegeln
    Mats Nyström
  • Klockan 19:30 - Rapport
    Katarina Sandström och Lisbeth Åkerman
  • Klockan 19:55 - Lokala nyheter
  • Klockan 20:00 - Vem kan vad
    Clara Henry, Erik Ekstrand och Farah Abadi i Vem kan vad?
  • Klockan 21:00 - Tunna blå linjen
    Sara (Amanda Jansson).
  • Klockan 22:00 - Infiltratören
    Infiltratören
  • Klockan 22:30 - Killing Eve
    Eve (Sandra Oh) och Villanelle (Jodie Comer)
  • Klockan 23:15 - Rapport
    Katarina Sandström och Lisbeth Åkerman
  • Klockan 23:20 - The Good place
    The Good place
  • Klockan 23:45 - Stjärnorna på slottet
    Charlotte Perrelli, Ernst Billgren, Shima Niavarani, Kjell Wilhelmsen och Ola Rapace i Stjärnorna på slottet.
  • Klockan 00:45 - Undercover
    Nick Johnson (Adrian Lester) & Maya Cobbina (Sophie Okonedo).
  • Klockan 01:45 - Sändningsuppehåll

    Sändningsuppehåll

  • Klockan 05:00 - Pablo
  • Klockan 05:10 - Timmy Lamm - engelska ord
  • Klockan 05:15 - Babblarna
  • Klockan 05:20 - Babblarna
  • Klockan 05:25 - Sara och Anka
  • Klockan 05:30 - Olobob-toppen
  • Klockan 05:35 - Lilla prinsessan
  • Klockan 05:45 - Punky
  • Klockan 05:55 - Kojsagor
  • Klockan 06:00 - Stella och Sam
  • Klockan 06:10 - Professor Balthazar
  • Klockan 06:20 - Regnbågsstadens hjälte
  • Klockan 06:35 - Pirata & Piloto
  • Klockan 06:45 - Biet Maya
  • Klockan 06:55 - Hej Jycke
  • Klockan 07:05 - Mästerflygarna
  • Klockan 07:20 - Kiri & Lou
  • Klockan 07:25 - Pyjamashjältarna
  • Klockan 07:35 - Piggley Winks äventyr
  • Klockan 08:00 - Simon
  • Klockan 08:05 - Gigantosaurus
  • Klockan 08:15 - Alex hittar hobbyn
  • Klockan 08:30 - Ax till max
  • Klockan 08:40 - Heidi
    Heidi
  • Klockan 09:00 - Fixa rummet
  • Klockan 09:40 - Kosmoo
  • Klockan 10:05 - Skattsökarna
  • Klockan 10:15 - Ranchen
  • Klockan 10:40 - Djupet
  • Klockan 11:00 - Zorro - legenden föds
  • Klockan 11:25 - Legendarerna
  • Klockan 11:45 - Snö + 7
  • Klockan 12:05 - Vilse i Oz
  • Klockan 12:30 - Alisa klarar sig alltid!
  • Klockan 12:55 - Pirater i huset intill
  • Klockan 13:05 - Geronimo Stilton
  • Klockan 13:35 - Magiska vidunder
  • Klockan 13:40 - Magiska vidunder
  • Klockan 13:45 - Pii ja Poju
  • Klockan 14:00 - Livet i Mattelandet - syntolkat
  • Klockan 14:15 - NO-tv - syntolkat
  • Klockan 14:30 - Grammatikbolaget
  • Klockan 14:40 - Blue water high
  • Klockan 15:05 - Leonardo
    Leonardo
  • Klockan 15:30 - Familjen Valentin
  • Klockan 15:55 - Backstage
  • Klockan 16:20 - Furiki rullar
  • Klockan 16:30 - Robin Hoods rabalder och rackartyg
  • Klockan 16:40 - Lexi och Lottie, tvillingdetektiverna
  • Klockan 17:05 - Ett fall för KLURO
  • Klockan 17:15 - Ax till max
  • Klockan 17:25 - Katten i hatten vet allt om ditten och datten
  • Klockan 17:40 - Greta Gris
  • Klockan 17:45 - Bing
  • Klockan 17:50 - Monsterskolan
  • Klockan 18:00 - Bolibompa
  • Klockan 18:10 - Lilla spöket Laban
    Lilla spöket Laban
  • Klockan 18:18 - Vänner med Doreen
  • Klockan 18:20 - Stora maskiner
    Stora maskiner
  • Klockan 18:30 - Bamse och häxans dotter
  • Klockan 18:35 - Emil i Lönneberga
  • Klockan 19:00 - Spookys
  • Klockan 19:20 - Skolan
  • Klockan 19:35 - Super-duper-asgrymt!
  • Klockan 19:45 - Pelle Päras pruttiga värld
    Pelle Päras pruttiga värld
  • Klockan 20:00 - Sändningsuppehåll

    Sändningsuppehåll