På SVT just nu

  • Klockan 05:15 - Go'kväll

    Pia Herrera, programledare för Go'kväll.
  • Klockan 06:00 - Helt lyriskt

    Fredrik Lindström i Helt lyriskt.
  • Klockan 07:00 - Sverige!

  • Klockan 07:30 - Husdrömmar

    Anne Lundberg och Gert Wingårdh i Husdrömmar.
  • Klockan 08:30 - Antikrundan

    Anne Lundberg, programledare för Antikrundan.
  • Klockan 09:30 - Hem till byn

    Hem till byn.
  • Klockan 10:30 - Vinterstudion

  • Klockan 11:00 - Alpint: VM

    Utförsåkare.
  • Klockan 12:30 - Vinterstudion

  • Klockan 13:15 - Skidskytte: VM

  • Klockan 13:55 - Vinterstudion

  • Klockan 14:15 - Världsmästarna

    Anja Pärson, Ingmar Stenmark och Pernilla Wiberg
  • Klockan 15:10 - Vinterstudion

  • Klockan 15:30 - Skidskytte: VM

  • Klockan 16:10 - Vinterstudion

  • Klockan 16:40 - Valla Villekulla

    Tommy (Rolf Sohlman), Pippi (Ann Petrén) och Annika (Anki Larsson).
  • Klockan 16:55 - Carina Bergfeldt

    Carina Bergfeldt
  • Klockan 17:55 - Sportnytt

  • Klockan 18:00 - Rapport

  • Klockan 18:10 - Lokala nyheter

  • Klockan 18:15 - Landet runt

    Henrik Kruusval, programledare för Landet runt.
  • Klockan 19:00 - Sportspegeln

  • Klockan 19:30 - Rapport

  • Klockan 19:55 - Lokala nyheter

  • Klockan 20:00 - Vem kan vad

    Clara Henry, Erik Ekstrand och Farah Abadi i Vem kan vad?
  • Klockan 21:00 - Tunna blå linjen

    Magnus (Oscar Töringe).
  • Klockan 22:00 - Infiltratören

    Infiltratören
  • Klockan 22:30 - Killing Eve

    Eve (Sandra Oh) och Villanelle (Jodie Comer)
  • Klockan 23:15 - Rapport

  • Klockan 23:20 - The Good place

    The Good place
  • Klockan 23:45 - Undercover

    Nick Johnson (Adrian Lester) & Maya Cobbina (Sophie Okonedo).
  • Klockan 00:45 - Husdrömmar

    Anne Lundberg och Gert Wingårdh i Husdrömmar.
  • Klockan 01:45 - Sändningsuppehåll

    Sändningsuppehåll

  • Klockan 05:00 - Pablo

  • Klockan 05:10 - Timmy Lamm - engelska ord

  • Klockan 05:15 - Babblarna

  • Klockan 05:20 - Babblarna

  • Klockan 05:25 - Sara och Anka

  • Klockan 05:30 - Olobob-toppen

  • Klockan 05:35 - Lilla prinsessan

  • Klockan 05:45 - Punky

  • Klockan 05:55 - Kojsagor

  • Klockan 06:00 - Stella och Sam

  • Klockan 06:10 - Vem spökar, Alfons Åberg?

  • Klockan 06:25 - Regnbågsstadens hjälte

  • Klockan 06:35 - Pirata & Piloto

  • Klockan 06:45 - Biet Maya

  • Klockan 07:00 - Hej Jycke

  • Klockan 07:05 - Mästerflygarna

  • Klockan 07:20 - Kiri & Lou

  • Klockan 07:25 - Pyjamashjältarna

  • Klockan 07:35 - Piggley Winks äventyr

  • Klockan 08:00 - Simon

  • Klockan 08:05 - Gigantosaurus

  • Klockan 08:15 - Alex hittar hobbyn

  • Klockan 08:30 - Ax till max

  • Klockan 08:40 - Heidi

    Heidi
  • Klockan 09:05 - Fixa rummet

  • Klockan 09:35 - Skattsökarna

  • Klockan 09:45 - Kosmoo

  • Klockan 10:10 - Snö + 7

  • Klockan 10:30 - Ranchen

  • Klockan 10:55 - Djupet

  • Klockan 11:15 - Legendarerna

  • Klockan 11:35 - Zorro - legenden föds

  • Klockan 12:00 - Vilse i Oz

  • Klockan 12:20 - Alisa klarar sig alltid!

  • Klockan 12:50 - Geronimo Stilton

  • Klockan 13:10 - Octonauterna och den stora pingvintävlingen

    Octonauterna och den stora pingvintävlingen
  • Klockan 13:35 - Magiska vidunder

  • Klockan 13:40 - Magiska vidunder

  • Klockan 13:45 - Pii ja Poju

  • Klockan 14:00 - Livet i Mattelandet - syntolkat

  • Klockan 14:15 - NO-tv - syntolkat

  • Klockan 14:30 - Grammatikbolaget

  • Klockan 14:40 - Blue water high

  • Klockan 15:05 - Mitt livs värsta år igen

  • Klockan 15:30 - Familjen Valentin

  • Klockan 15:55 - Backstage

  • Klockan 16:15 - Furiki rullar

  • Klockan 16:25 - Lexi och Lottie, tvillingdetektiverna

  • Klockan 16:50 - Robin Hoods rabalder och rackartyg

  • Klockan 17:00 - Ett fall för KLURO

  • Klockan 17:15 - Ax till max

  • Klockan 17:25 - Monsterskolan

  • Klockan 17:35 - Bing

  • Klockan 17:40 - Greta Gris

  • Klockan 17:45 - Charlie och Lola

    Charlie och Lola
  • Klockan 18:00 - Bolibompa

  • Klockan 18:10 - Lilla spöket Laban

    Lilla spöket Laban
  • Klockan 18:15 - Le Macaron

  • Klockan 18:20 - Stora maskiner

    Stora maskiner
  • Klockan 18:30 - Bamse och häxans dotter

  • Klockan 18:35 - Heidi

    Heidi
  • Klockan 18:55 - Spookys

  • Klockan 19:20 - Skolan: Bakom kulisserna

  • Klockan 19:30 - Gumballs fantastiska värld

  • Klockan 19:50 - Nina Patalo

  • Klockan 20:00 - Sändningsuppehåll

    Sändningsuppehåll

  • Klockan 05:00 - Sändningsuppehåll

    Sändningsuppehåll

  • Klockan 20:00 - Vem kan vad - syntolkat

    Clara Henry, Erik Ekstrand och Farah Abadi i Vem kan vad?
  • Klockan 21:00 - Tunna blå linjen - syntolkat

    Magnus (Oscar Töringe).
  • Klockan 22:00 - Infiltratören - teckenspråkstolkat

    Infiltratören
  • Klockan 22:30 - Melodifestivalen 2021: deltävling 2 - syntolkat

    Melodifestivalens programledare 2021. Deltävling 1: Lena Philipsson, Deltävling 2: Anis Don Demina & Oscar Zia, Deltävling 3: Jason Diakité, Deltävling 4: Per Andersson & Pernilla Wahlgren, Andra chansen: Shirley Clamp, Finalen: Måns Zelmerlöw & Shima Niavarani.
  • Klockan 00:00 - Helt lyriskt

    Fredrik Lindström i Helt lyriskt.
  • Klockan 01:00 - Hem till byn - syntolkat

    Hem till byn.
  • Klockan 02:00 - Sändningsuppehåll

    Sändningsuppehåll