På SVT just nu

Tv-tablå

  • Klockan 05:00 - Sändningsuppehåll

    Sändningsuppehåll

  • Klockan 05:15 - Go'kväll

    Pia Herrera, programledare för Go'kväll.
  • Klockan 06:00 - Carina Bergfeldt

    Carina Bergfeldt
  • Klockan 07:00 - Muren

    Kattis Ahlström, programledare för Muren.
  • Klockan 08:00 - Gift vid första ögonkastet

    Streama Gift vid första ögonkastet på SVT Play.
  • Klockan 08:45 - Vinterstudion

  • Klockan 09:00 - Alpint: Världscupen

  • Klockan 09:50 - Vinterstudion

  • Klockan 10:30 - Alpint: Världscupen

  • Klockan 11:30 - Vinterstudion

  • Klockan 12:00 - Alpint: Världscupen

  • Klockan 13:00 - Vinterstudion

  • Klockan 13:45 - Alpint: Världscupen

  • Klockan 14:30 - Skicross: Veysonnaz

  • Klockan 15:30 - Skidskytte: Världscupen

  • Klockan 16:15 - Vinterstudion

  • Klockan 17:15 - Skidskytte: Världscupen

  • Klockan 18:00 - Rapport

  • Klockan 18:10 - Lokala nyheter

  • Klockan 18:15 - Landet runt

    Henrik Kruusval, programledare för Landet runt.
  • Klockan 19:00 - Sportspegeln

  • Klockan 19:30 - Rapport

  • Klockan 19:55 - Lokala nyheter

  • Klockan 20:00 - Mästarnas mästare

    Deltagare tävlar i Mästarnas mästare.
  • Klockan 21:00 - Tunna blå linjen

    Leah (Gizem Erdogan)
  • Klockan 22:00 - Allra-affären

    Allra-affären
  • Klockan 22:30 - Rapport

  • Klockan 22:35 - Luther

    DCI John Luther (IDRIS ELBA)
  • Klockan 23:30 - Veckans brott

    Camilla Kvartoft
  • Klockan 00:00 - Arvinge okänd

    Kattis Ahlström och Niklas Källner i Arvinge okänd.
  • Klockan 01:00 - Husdrömmar

    Anne Lundberg och Gert Wingårdh i Husdrömmar.
  • Klockan 02:00 - Sändningsuppehåll

    Sändningsuppehåll

  • Klockan 05:00 - Pablo

  • Klockan 05:10 - Timmy Lamm - engelska ord

  • Klockan 05:15 - Babblarna

  • Klockan 05:20 - Babblarna

  • Klockan 05:25 - Sara och Anka

  • Klockan 05:30 - Olobob-toppen

  • Klockan 05:35 - Lilla prinsessan

  • Klockan 05:45 - Punky

  • Klockan 05:55 - Kojsagor

  • Klockan 06:00 - Stella och Sam

  • Klockan 06:10 - Kalas, Alfons Åberg

  • Klockan 06:25 - Regnbågsstadens hjälte

  • Klockan 06:35 - Pirata & Piloto

  • Klockan 06:45 - Biet Maya

  • Klockan 07:00 - Hej Jycke

  • Klockan 07:05 - Mästerflygarna

  • Klockan 07:20 - Kiri & Lou

  • Klockan 07:25 - Pyjamashjältarna

  • Klockan 07:35 - P King Älling

  • Klockan 07:45 - Alex hittar hobbyn

  • Klockan 08:00 - Doktor McStuffins

  • Klockan 08:25 - Simon

  • Klockan 08:30 - Ax till max

  • Klockan 08:40 - Heidi

  • Klockan 09:05 - Disneydags

  • Klockan 10:05 - Snö + 7

  • Klockan 10:25 - Kosmoo

  • Klockan 10:50 - Djupet

  • Klockan 11:10 - Legendarerna

  • Klockan 11:30 - Zorro - legenden föds

  • Klockan 11:50 - Ranchen

  • Klockan 12:15 - Geronimo Stilton

  • Klockan 12:40 - Arthur & Excalibur

  • Klockan 12:50 - Pirater i huset intill

  • Klockan 13:00 - Furiki rullar

  • Klockan 13:15 - Funnen och vunnen

    Funnen och vunnen
  • Klockan 13:35 - Pii ja Poju

  • Klockan 13:50 - Pii ja Poju

  • Klockan 14:00 - Djuren på Djuris - syntolkat

  • Klockan 14:10 - Fel väder - syntolkat

  • Klockan 14:15 - Livet i Mattelandet - syntolkat

  • Klockan 14:30 - Om evolution - syntolkat

  • Klockan 14:40 - Hank Zipzer - världens bästa underpresterare

  • Klockan 15:05 - Spartikelmysteriet

    Spartikel mysteriet
  • Klockan 15:30 - Familjen Valentin

  • Klockan 15:55 - Tidlös prinsessa

  • Klockan 16:25 - Lexi och Lottie, tvillingdetektiverna

  • Klockan 16:45 - Robin Hoods rabalder och rackartyg

  • Klockan 17:00 - Ett fall för KLURO

  • Klockan 17:10 - Ax till max

  • Klockan 17:20 - Monsterskolan

  • Klockan 17:30 - Bing

  • Klockan 17:35 - Greta Gris

  • Klockan 17:40 - Charlie och Lola

    Charlie och Lola
  • Klockan 17:55 - Louie & Yoko bygger

  • Klockan 18:00 - Bolibompa

  • Klockan 18:05 - Lilla spöket Laban

    Lilla spöket Laban
  • Klockan 18:15 - Le Macaron

  • Klockan 18:20 - Första gången

  • Klockan 18:30 - Gordon & Paddy

  • Klockan 18:40 - Heidi

  • Klockan 19:00 - Det mest storslagna som finns

    Det mest storslagna som finns
  • Klockan 19:25 - Gumballs fantastiska värld

  • Klockan 19:45 - Pelle Päras pruttiga värld

    Pelle Päras pruttiga värld
  • Klockan 19:55 - Småkryp

  • Klockan 20:00 - Sändningsuppehåll

    Sändningsuppehåll

  • Klockan 05:00 - Sändningsuppehåll

    Sändningsuppehåll

  • Klockan 20:00 - Mästarnas mästare - syntolkat

    Deltagare tävlar i Mästarnas mästare.
  • Klockan 21:00 - Tunna blå linjen - syntolkat

    Leah (Gizem Erdogan)
  • Klockan 22:00 - Seniorsurfarna - syntolkat

  • Klockan 22:30 - 30 minuter

    30 minuter med Anders Holmberg
  • Klockan 23:00 - Arvinge okänd - teckenspråkstolkat

    Kattis Ahlström och Niklas Källner i Arvinge okänd.
  • Klockan 00:00 - Sändningsuppehåll

    Sändningsuppehåll